• تماس: 09133521388
  • ایمیل: info@alpan.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

درباره Alpan

Alpan Web Design & Develop


درباره شرکت طراحی وب سایت و برنامه نویسی آلپان

شرکت آلپان در سال 1393 شمسی ( 2005 میلادی ) رسما فعالیت خود را در حیطه برنامه نویسی و طراحی حرفه ای وب سایت آغاز نمود.

2005-2011

ساخت سایت آنالیز به همراه کنترل پنل آپدیت

بنیانگذار سایت آلپان ( Mehdi Alipanah ) در سال 1383 برنامه نویسی و طراحی سایت را به صورت رسمی در شرکت شخصی خود به نام آنالیز شروع کرد و موفق به ساخت کنترل پنلی قدرتمند بر اساس پلت فرم دات نت برای آپدیت سریع و مدیریت سایت شد و اولین سایت فروشگاهی همراه با مونیتورینگ از طریق اپلیکیشن ویندوزی ساخته شد.

2011-2015

گسترش برنامه نویسی و طراحی سایت

پس از طی فراز و نشیب های بسیار تصمیم به معرفی محصول ساخته شده و ارتقاء آن شدیم.بر همین اساس دوران حرفه ای و ارتقاء صورت گرفت و پس از سه سال تجربه برنامه نویسی و ارتقا نرم افزار آنالیز , وب سایت فروشگاهی آنالیز همراه با کنترل پنل ویتدوز روانه بازار شد.این نرم افزار یک CMS ( مدیریت محتوی ) بود که شامل آپدیت کالاها , بررسی تغییرات قیمت , چند لایه قیمت گذاری برای همکاران , ارسال پیامک کالاها , مونیتورینگ مشتریان , باشگاه مشتریان , برنامه ریزی و تحلیل , درج مقالات و … میباشد.

September 2015

تولد سایت فروشگاه اینترنتی دیجی یزد

در شهریور 1394 آلپان طی توافقی با شرکت پایتخت یزد اقدام به برپایی سایت فروشگاه اینترنتی دیجی یزد نمود.این سایت بر اساس تمامی معیارهای پیشرفته برنامه نویسی و طراحی سایت همراه با المانهای بسیار قوی در تجارت الکترونیک شکل گرفت و کنترل پنل ساخته شده سایتی قدرتمند را رقم زد.

April 2016

تولد شرکت آلپان

در اردیبهشت ماه 1395 مهدی علی پناه شرکت طراحی وب سایت و برنامه نویسی آلپان را بنیان نمود تا در اوج دوران عصر اطلاعات راهگشایی برای مشتریان نیازمند در استان یزد و سراسر ایران زمین باشد.

ASP .NET

Framework

فریمورک ASP.NET هسته اصلی وب سایتهای ساحته شده در شرکت آلپان میباشد. تکنولوژی پیشرفته شرکت میکروسافت برای طراحی وب سایتهایی قدرتمند و قابل انعطاف.

#C

Visual Studio C# .Net

زبان برنامه نویسی سی شارپ #C قدرتمندترین زبان برنامه نویسی دنیا به آلپان این قدرت را داده است که وب سایتها و نرم افزارهایی بر اساس مدرنترین تکنولوژی های روز دنیا را ارایه دهد.

SQL Server

Microsoft Database

دیتا بیس پرسرعت و قدرتمند SQL Server , جایگاه امن اطلاعات شما در وب سایتهای ساخته در آلپان خواهد بود.

Java Script

JQuery , Angular js , Bootstrap

آلپان با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های جاوا اسکریپت Java Script , انگولار Angular , بوت استرپ Bootstrap , جاوا کوری JQuery زیبا ترین و کارامدترین وب سایتهای واکنش گرا و ریسپانسیو را در اختیار شما قرار میدهد.

برندهای ساخته شده در آلپان